Uitslagen 2015

Dit zijn alle uitslagen van Karnaval in Kluivenburg 2015:

Uitslagen verkleden vrijdagavond jeugd tot 15 jaar;
Eenlingen:
4. Liefde maakt blind Jur Stam
3. Ik werk aan de inbreilocaties Milou Stam
2. Kluivenburgers Sweetheart Ruby Tesselaar
1. Boer zoekt vrouw Kim Balder

Paren:
5. Wij zijn verliefd, schattig toch? Kim Beers, Demi Ridder
4. Liefde is… kusje erop? Liza en Anne Ruigrok
3. Liefde is… met je kop in de wolken Anna Beers, Romy Groen
2. Lief – de(h) Bregt Oudeman, Esmee Stam
1. Liefde is… hart voor Kluivenburg Niena Eeken, Kiki vd Gulik

Groepen
2. Sporten is liefde voor ConZelo Meiden van ConZelo C1
1. Boer Tom valt op blond Jet Nolten, Anne Provoost,
Bente Groen, Danae Ruiter

Uitslag karaoke vrijdagavond;
Tess Koppes, Roos Poland, Tess Veldman en Gina wonnen met het zingen van het Vliegerlied de wisselbeker.

Uitslagen verkleden zondag
Eenlingen:
8. Liefde is… je hart volgen Nina Kloosterboer
7. Liefde is… wonderschoon Louise Donker
6. Ik word vandaag 11 en loop met De Kluivers
mee vanzelf Milou Stam
5. Ik vind alle meisjes lief Ton Stroet
4. Liefde is… samen bouwen Mees de Haan
3. Liefde is… samen karnaval vieren Kim Balder
2. Love is in the air Madelief Schot
1. Hartendief Floortje Beukeveld

Floortje won tevens de wisseltrofee van nieuwe sponsor André Smit!

Paren:
5. Wild thing Jeannot en Mattis de Betue
4. Liefde is… op de trekker met boer Tom Bob Zomerdijk en Juul Wijtman
3. Liefde is… alles is liefde Jodie Dekker, Roxanne d. Jong
2. Buurman & buurman Harm en Martin Simt
1. Waarlanders hebben hun hart op de tong Madelief Stam, Chantal Conijn

Madelief & Chantal wonnen ook de Deurkniptrofee van Nico Post en René Stoop.

Groepen:
5. Liefde is… kusjes geven Mirthe Conijn, Bente Kuipers, Kaylie en Damin Hillebrand
4. Liefde is… je hart achterna Jet Nolten, Anne Provoost,
Bente Groen, Danae Ruiter
3. Liquidatiegolf Patrick, Marieke, Jur en Hidde Stam
2. De scheve schuit vaart uit Elles, Noa, Hidde, Jesse, Cas, Leonie, Boet, Carola
1. Puzzel bij elkaar, Vrije Teugel 35 jaar leden, vrijwilligers Vrije Teugel

Deze groep won tevens de wisseltrofee van de Gebroeders Stoop Tuinmachines.

Ook won de groep de Publieksprijs, beschikbaar gesteld door Jan Stoop, Siem Bruin, Koos Bruin en Siem Bruin Racer

Praalwagens:
10. Zwarte Pieten Muggenburger Ukketukkers
9. Onderzeeër Bessenpappers, W’huizen
8. Russische boycot Muggenburger Ukketukkers
7. Grijze Knorren Knorrenburg Sint Maarten
6. Speed date Kick Smit, Jordy Eveleens,
Stef Ruigrok, Cas Groen,
Dennis Bakker, Rick Veeman, Sil Molenaar, Daan Konijnenberg, Marc Burger, Dion Danenberg, Douwe de Graaf, Wout Poland
5. Frozen Warmentuter Superfluters
4. Locomotief Raad van Elf Knorrenburg
3. Gay Farmers on Tour Niels Danenberg, Dave Weel, Floor en Joep Engel, Matthijs Bruin, Miranda Valk, Maarten Bakker, Britt Mooij, Niels Stam, Luk Blankendaal, Dirk de Boer, Klaas Eriks, Demi Weij, Marijn Kossen, Tim Limmen
2. Vogelgriep Six-pack groep, Sint Maarten
1. Zij verdient met 1 snee meer
dan hij met een heel brood Ron Nolten, Paul Vast, Frank Volkers, Liz Bruin, Lotte Houtenbos, Demi Borst, Yara Snoek, Renée Schoo, Annemiek Volkers, Rick Koomen, Maaike Moras en Lysanne Niesing

IMG_5734Deze groep won tevens de Bonte Zakkies wisseltrofee voor de beste Waarlandse creatie, beschikbaar gesteld door Koen Volkers en Cor van Herk.

Ook zorgde het behalen van de eerste prijs ervoor dat voorzitter Will Borst voorop ging in de polonaise!

Uitslagen kleurplaten:

Leeftijd 2-3 jaar: 1e: Sascha Le Noble – 2e: Jack Houtenbos

Leeftijd 4-5 jaar: 1e: Joep Noordstrand – 2e: Hidde Stam

Leeftijd 6-7 jaar: 1e: Jens Muldert – 2e: Noa Stam

Leeftijd 8-9 jaar: 1e: Daan Dekker – 2e: Sam Negenman

Leeftijd 10-11-12 jaar: 1e: Tess Veldman – 2e: Femke van Strien

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *