Uitslagen Kluivenburg 2019

Uitslag bananenboomluchtkussenspel:

  1. Anna Vast
  2. Willem Plas
  3. Floortje Beukeveld

 

Uitslagen verkleden vrijdagavond jeugd van 0 tot 15 jaar;

Eenlingen:

  1. AZ kan fluiten naar de beker                                  Hidde Stam
  2. Plastic soep Gwen Bruin
  3. Holbewoner                       Pien Veldman
  4. Tarzan where are you                                            Floortje Beukeveld

 

Paren:

  1. Poesjes                                                                  Aurora Kröber, Nadi vd Geer
  2. Vampiers                                             Gijs & Daan Hand
  3. Panda’s                       Suus Groen, Luca Tesselaar

 

Groepen

  1. Polonaise panters            Renske Kamp, Eva Dekker,

Fiene Bruin

  1. Aaptivisten (horen, zien, zwijgen)                       Dido vd Gulik, Mirthe Conijn,

Fenna Duinhoven


 

Uitslagen verkleden zondag

Eenlingen:

  1. Kroegtijger, Kluivers lust ik rauw Ton Stroet
  2. Vreemd beest, nu Waarlands carnavalsbeest Jay Lynn Brink
  3. Hofnar na 18 jaar                       Annabel Ruiter
  4. Varken: alle dieren opgevreten Daan Groen
  5. Pippi Langkous, pony mocht niet mee Sara Eeken
  6. Dr Poll                                                                   Niam Berens
  7. Rommelrondje Waarland Sylvia Groen
  8. Vlinders houden van jungle                                  Floortje Beukeveld

 

Floortje won tevens de wisseltrofee van sponsor André Smit.

 

Paren:

  1. Ik loop voor aap Nina Kloosterboer, Ans Houtenbos
  2. Mario en het jungle-meisje Ilse Haver, Tobias Gremmen
  3. Flatscreen, dubbelzien Geert en Maarten Beukeveld
  4. Takkeweer, fout in regenwoud Hidde Stam, Pien Veldman
  5. Broodtrommel vergeten, in de jungle altijd te eten Louise en Beatrix Donker

 

Louise en Beatrix wonnen ook de Deurkniptrofee van Nico Post.

 

Groepen:

  1. Milieu-aapjes Dido vd Gulik, Mirthe Conijn,

Fenna Duinhoven

  1. Op hol geslagen apen Tim Haver, Jack van Duin, Siep Eeken, Rens en Stijn de Groot
  2. Happy Birthday: 11 jaar GZR Groen Zwarte Reigers HHW
  3. Wij steken onze nek uit voor de nieuwe sporthal Ellen Poelsma, Annet Gielens, Carla Dekker, Sandra Maarsen, Ingrid Biersteker, Fanny Smit, Josephine Zijp, Joan Jorink, Pien van Tol, Marleen Bruin, Saskia Stoop
  4. Voorproefje voor veiling Kluivenburg Nicol de Leeuw, Tonny Bruin,

Irene Zutt, René Moormann,

Mirelle Wit, Marjo Bakker,

Marian Dam, Leonie Bakker

 

Deze groep won tevens de wisseltrofee van de Gebroeders Stoop Tuinmachines.

 

Praalwagens:

  1. Aanmoedigingsprijs: Amstelkrat Vaksnuiters Knorrenburg
  2. Opstekertje: kapotte wagen… Muggenburger Ukketukkers
  3. Jachtseizoen geopend André en Martin Smit, Raymond en Dylan Brummel
  4. Zeppelin Raad van Elf Knorrenburg
  5. Glasvezel Pontcivielen Burgerbrug
  6. Mickey Mouse wagen Jeugdraad Pontcivielen
  7. Safari Waarland Partygroep Waarland
  8. Candy Girls Muggentukkies Schagen
  9. Racewagen Studderende Prutsers
  10. Klimaat ten top, vliegen wij voorop Tuitenkluivers Tuitjenhorn
  11. Jungle volgebouwd, stad ons nieuwe oerwoud Jolinda Groot, Amber van Arnhem, Anna en Nick Vast, Tim Beets, Kim Balder, Arie Groen, Klaas en Ank Vast, Suus Hink.

 

De Publieksprijs (beschikbaar gesteld door Jan Stoop, Siem Bruin, Racer Bruin en Koos Bruin) is voor Partygroep Waarland met hun Safari wagen.

Deze grote groep meiden won ook De Bonte Zakkies wisseltrofee voor de beste Waarlandse creatie (beschikbaar gesteld door Coen Volkers en Cor van Herk)!

Winnaars kleurplaatwedstrijd:

De kunstwerken van Saar Blanken, Mathieu de Waard, Fem Dekker, Cady Berkhout, Chelsea Beemsterboer, Rosa Groot, Bas Tesselaar, Aiden Polmand, Gwen Bruin en Sanne Schuijt vielen in de prijzen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *